У Буринському районі мітингують селяни. ВІДЕО

Вартість на молоко

У селі Хустянка люди обурені зниженням закупівельних цін на молоко. У той час, як у магазинах вартість на молоко та молочні продукти лише підвищується, закупівельна ціна на молоко у населення знизилась із 5-ти до 4-х гривень.

Після такої новини у селі Хустянка відбулось зібрання жителів. Люди просто хотіли відновити справедливість і не зрозуміли, чому до них терміново прибули поліцейські складати протоколи. Тим більше, ніхто не перекривав дорогу, як про це заявили правоохоронці.

Підтримав селян депутат Сумської обласної ради (фракція «Батьківщина») Віктор ЛАДУХА. Перед представниками районної влади, які прибули на місце, він поставив гострі питання – чому у районі є монополія молокопереробників, чому до людей не пускають тих, хто готовий платити селянам за молоко більше?

Тим часом, як повідомив Віктор Ладуха media.sumy.ua, до селян Буринського району приєдналися і жителі Конотопського. Чи будуть зроблені висновки, а чи «молочні» бунти охоплять всю область – побачимо.

Фото: kkray.org.ua

І.С.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top