«Майдан» заявляє: у Буринському районі чиниться «беспредел»

«Майдан» заявляє: у Буринському районі чиниться «беспредел»

Буринське районне громадське об’єднання «Майдан» повідомило про спробу незаконного «віджиму» сільськогосподарських підприємств. Нитка неофіційного розслідування веде до кабінетів публічних політиків та чиновників області.

У районі поширюються протиправні схеми перерозподілу та відчуження власності – заявляє «Майдан».

Так, у лютому-березні цього року державному реєстратору відділу держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління «Центр надання адміністративних послуг у місті Суми» надійшли документи для державної реєстрації змін до установчих документів юридичних осіб: селянського фермерського господарства «Ладуха В.Б.» та фермерського господарства «Едельвейс-2007».

Пакет наданих документів складався з нотаріально посвідчених заяв про передачу частки, протоколів загальних зборів учасників господарств, договору купівлі-продажу часток у статутному капіталі господарств, статутів у нових редакціях та довіреностей на представників у реєстраційній службі.

Єдиним учасником СФГ «Ладуха В.Б.» та ФГ «Едельвейс-2007» є Ольга Йосипівна ЛАДУХА. Вона повідомила, що не приймала жодних рішень про внесення змін до установчих документів, зміну керівних осіб та місця знаходження господарств, а також не уповноважувала жодну особу вносити такі зміни.

Тож висновок очевидний – державному реєстратору були подані підроблені документи. Стало відомо, що їх подав житель Сум С.Л. ШАТОВ. Наразі Сумським відділом поліції ГУНП в Сумській області відкрито кримінальне провадження та ведеться досудове розслідування.

Своє неофіційне слідство ведуть і активісти. За інформацією «Майдану», ниточки цієї справи тягнуться до тих, хто обіймає досить високі посади. Зокрема, мова йде про кількох впливових депутатів обласної ради, «патрони» яких займають не менш впливові чиновницькі крісла. Розголошувати ці прізвища із відомих причин передчасно, але з часом народ таки взнає своїх «героїв».

«Ми бачимо спробу рейдерського захоплення господарств, які чесно сплачують податки, де створені робочі місця більш, ніж для ста людей. І після цього керівництво області говорить про створення сприятливого бізнес- та інвестиційного клімату на Сумщині, про підтримку місцевого виробника! Хіба це не фарисейство?

Що це за незаконний, зухвалий спосіб «віджиму» майна добросовісних власників, що це за влада, що порушує Конституцію, якою передбачена непорушність права власності? Ми будемо всіляко привертати увагу громадськості до цієї справи, адже бачимо – Майдан нічому не навчив цю владу, яка наступає на ті ж «граблі», що і її попередники» — заявляють громадські активісти з Бурині.

До речі, як влада Буринського району залякує людей, аби вони не співпрацювали з «неугодними» сільгоспвиробниками – можна почути в аудіозапису.

І.С. Політика

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top