Цієї неділі у Сумах: масовий марш за сім’ю та одиночний пікет рівності

18 червня у Сумах відбудеться акція «За сім’ю та життя». Цього ж дня сумчанка Ольга ПАНФІЛОВА вирішила стати у центрі міста з плакатом на знак підтримки Маршу рівності.

Про масову ходу за збереження традиційної української родини, в тому числі у правовому полі, ми вже розповідали більше тут. Акція розпочнеться о 14.30 на вулиці Харківській (біля «Мануфактури»), далі учасники йтимуть до Сумської обласної держадміністрації, де о 16-й відбудеться фестиваль.

Цього ж дня у Києві триватиме Марш рівності. Хоча цей захід часто називають гей-парадом, насправді, як зазначають його організатори в офіційному прес-релізі, марш спрямований на шанування різноманіття. І підтримку не лише ЛГБТ-спільноти, а й людей з інвалідністю, жертв домашнього насильства та інших соціально вразливих груп.

Підтримати марш пікетом планує сумчанка, прес-секретар обласної організації Блоку Петра ПОРОШЕНКА Ольга ПАНФІЛОВА.

«Я розумію, що у Сумах Марш рівності навряд чи відбудеться, тому просто хочу відкрито заявити про свою позицію і запрошую приєднатися до мене друзів, — сказала Ольга media.sumy.ua. – Підкреслю, що це моя особиста позиція, до партії вона не має відношення. Це не є знак протесту проти сімейної ходи у Сумах, я про неї навіть не знала.

Просто мені неприємно, що до людей з гомосексуальною орієнтацією у нашому місті — переважно негативне ставлення, їх би охоче відправили в якесь гетто. З цієї причини деякі мої знайомі бояться до мене приєднатися – хто що скаже, що подумає? Я просто виступаю за повагу один до одного, толерантність. І не стільки на підтримку ЛГБТ, скільки проти гендерної нерівності. За роки у політиці стикалася з нею неодноразово».

Раніше Сумщину сколихнула інформація про те, що гей-парад планується провести у Конотопі. Проте мер міста Артем СЕМЕНІХІН рішуче ці чутки спростував.

На фото: сімейна хода у Рівному

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top