Центр первинної медичної допомоги в Білопіллі матиме ошатне приміщення

Депутати Білопільської міськради від УКРОПу виділили кошти місцевому Центру первинної медичної допомоги на облаштування приміщення, де розташований медичний центр.

Дев’ять тисяч гривень з депутатського фонду Віри Пуги та Михайла Савчука підуть на придбання матеріалів для ремонту приміщення Білопільського ЦПМД на вул. Полтавський Полк, 2.

“Державне фінансування медицини в Україні — одне з найменших у світі. Ми переконані, що будь-яка реформа не матиме успіху без збільшення асигнувань на медицину. Звичайно, обсяги місцевих бюджетів не співставні з державним кошторисом, але ми вважаємо своїм обов’язком чим можемо допомогти лікарям, що надають первинну медичну допомогу в Білопіллі”, — говорить депутат міськради укропівка Віра Пуга.

Крім допомоги лікарям, депутати-укропівці під час сесії Білопільської міськради спрямували депутатські кошти, відповідно до звернень громадян, на лікування онкохворих білопільців.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top