Транспортне сполучення в Краснопільській ОТГ буде налагоджене в Новому році

Рейсові автобуси курсуватимуть між с. Чернеччина та с.м.т. Краснопілля, що входять до однієї об’єднаної громади. Раніше такого сполучення не було. Приміський маршрут «Краснопілля –  Чернеччина» з’явиться після проведення райдержадміністрацією конкурсу перевізників.

Відповідне рішення було прийнято після депутатського запиту голови фракції партії УКРОП у Сумській облраді Владислава Лугового.

«До мене звернулись жителі Чернеччини, котрі позбавлені можливості користуватися соціальними та адміністративними послугами, що надаються в центрі громади – у Краснопіллі. Автобус між населеними пунктами не ходив, а долати більше 10 км пішки людям важко», — звернув увагу депутатів та чиновників очільник УКРОПу Сумщини під час сесії облради.

У відповідь на звернення Владислава Лугового голова Сумської ОДА Микола Клочко повідомив, що Краснопільською районною державною адміністрацією, як організатором пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, прийнято рішення про проведення колнкурсу з визначення перевізника на автобусному маршруті «Краснопілля – Чернеччина» 29 січня 2018 р.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top