Тисяча проблем за рік: що турбувало сумчан найбільше минулого року?

Упродовж 2018 року більше тисячі людей пройшли через громадську приймальню “Українського об’єднання патріотів” у Сумах (вул. Харківська, 5/1 (виставковий центр), другий поверх). Містяни зверталися по допомогу й консультації у справах, що торкалися практично усіх сторін повсякдення, але найбільше — що стосується соціально-економічних реалій життя.

За словами заступника голови Сумської обласної організації УКРОПу Владислава Купрієнка, найбільша кількість звернень від сумчан минулого року стосувалася проблем з нарахуванням субсидій, а також заборгованості по зарплаті на Сумському НВО.

“Ми залюбки допомагаємо усім, хто до нас звертається. І дуже радіємо, коли вдається вирішити ті чи інші людські проблеми. Яскравий приклад — юридична допомога колишнім та нинішнім робітниками Сумського НВО, які завдяки фаховості наших правників отримують через суд багатомісячну заборгованість по зарплаті. Знову ж таки, субсидії та комунальні платежі — допомогти розібратися у хитросплетіннях платіжок до нас щодня приходять люди і в будні, і на свята”, — коментує лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top