У керівництва обласної ради немає часу займатися нагальними проблемами області

Микола Клочко: «Керівництву обласної ради немає часу займатися нагальними проблемами області»

Голова облдержадміністрації Микола Клочко ініціює перед облрадою термінове скликання сесії На цьому він наголосив під час апаратної наради.

За словами голови ОДА, необхідність проведення сесії у найближчі терміни пов’язана з накопиченням ряду актуальних питань в області, які потребують негайного вирішення. Серед таких гострих проблем сьогодні є пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом, зокрема, учасників антитерористичної операції.

Як зазначив голова облдержадміністрації під час апаратної наради, ситуація із перевезенням учасників АТО гостра, її потрібно врегульовувати негайно і затверджувати відповідні програми. Днями учасники АТО вже проводили відповідні заходи з метою привернення уваги громадськості до їх проблем.

«Голова облдержадміністрації може бути ініціатором скликання сесії. Тож я цим правом користаюся і звернуся до голови обласної ради з пропозицією терміново провести засідання сесії та розглянути нагальні проблеми», – підкреслив Микола Клочко.

Як додав перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко, до обласної ради вже подано близько 15 важливих питань, пов’язаних з бюджетом. До цього часу відсутній зворотній зв’язок, як і немає графіка засідань постійних комісій. Дата проведення сесії наразі невідома.

«Скоро піде третій місяць, як востаннє скликалася сесія. Це неподобство і зневага до проблем районів та представників місцевих громад. Депутати також довго не можуть використати свої депутатські кошти через те, що керівництву обласної ради ніколи займатися нагальними проблемами області і проводити сесію. Адже воно зайняте втручанням у діяльність правоохоронних органів, інших структур, які не належать до компетенції облради», – зазначив очільник Сумщини.

http://sm.gov.ua/uk

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top