Свідками на суді між УКРОПом та ТОВ «Сумигаз Збут» стали студенти

Здійснити перший серйозний крок до професії майбутнім юристам допомогли укропівці. В Зарічному районному суді міста Суми відбулося судове засідання між політичною партією «УКРОП» та ТОВ «Сумигаз Збут». Партійці судяться за коефіцієнти приведення до стандартних умов. На судовому засіданні були присутні студенти навчальних закладів з Сум, які здобувають юридичну освіту. Укропівці підтримують такий підхід до процесу навчання та виховання майбутньої правової спільноти і завжди відкриті до співпраці з молодим поколінням.

«Правова освіта має важливе значення у вихованні в громадян поваги до закону і прав людини, – розповідає голова Сумської міської організації УКРОПу Олег Шестак. – Така практика надає майбутнім юристам можливість краще вивчити свою спеціалізацію, бути свідками організації судового засідання та спілкуватися з учасниками судового процесу. Сподіваюся, що досвід, набутий під час практичного навчання, стане їм у майбутньому надійним підґрунтям для професійного зростання».

Для удосконалення знань студентів обрали засідання, де сильні адвокати як зі сторони позивача, так і відповідача. Українське об’єднання патріотів представляв адвокат з багаторічним досвідом роботи Віктор Зацепін.

«Одним із найефективніших способів засвоєння знань для студентів-правовиків є реальні судові засідання,  ̶   говорить Віктор Зацепін. – Основна мета таких занять – формування у студентів повнішого й розширенішого уявлення про порядок розгляду справи в суді, навичок критичного мислення, уміння застосовувати набуті знання з професійних дисциплін на практиці. Мені, як колишньому студенту, це добре знайоме».

Представники УКРОПу вірять, що проходження практики в суді позитивно вплине на формування правосвідомості молодих громадян та в майбутньому підвищить рівень довіри до суду.

Подробиці стосовно судового засідання, зокрема яке рішення озвучила суддя, дивіться сьогодні у вечірньому випуску новин о 20:00 на телеканалі «ATV».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top