Сумський УКРОП викликають до суду: 17 січня відбудеться суд між партійцями та ТОВ « Сумигаззбут»

Сумські укропівці у листопаді цього року подали до суду, щоб газового монополіста визнали порушником діючих урядових норм та законодавства.

У платіжках за жовтень 2018 року газовики почали при обрахунку платежів за спожитий газ застосовувати нові “коефіцієнти приведення до стандартних умов”. Тобто помножувати показники лічильників і, відповідно, виставляти більші суми за спожите блакитне паливо.

Оскільки газівники вдаються до порушень регулярно — партійці вимагають від Антимонопольного комітету оштрафувати газівників, а від НКРЕКП — позбавити їх ліцензії.

Лідер УКРОПу Сумщини, голова партійної фракції в обласній раді Владислав Луговий коментує:

“Ми наполягаємо на перерахунках квитанцій за жовтень, тим більше, що в деяких з них заднім числом нараховано десятки кубів за декілька років. Це незаконно. Якщо ж хто ще не втиг сплатити оті незрозумілі коефіцієнти в платіжках за жовтень — не платіть, сплачуйте тільки показники.

Увагу НКРЕ КП на це укропівці звернули ще в жовтні. Там відповіли, що 23 листопада ц.р.  на засіданні Нацкомісії з регулювання електроенергетики визнали застосування газовиками “коефіцієнтів” незаконним. Проте навіть це не зупинило дії ТОВ «СумиГазЗбут» — вони і далі застосовують незрозумілі коефіцієнти.

“Сумигаз завжди шукає, як залізти до кишені мешканців області. То газівники вигадують граничні норми споживання, то нав’язують загальнобудинкові лічильники, і все це — всупереч законів та справедливості, — говорить заступник голови обласної організації УКРОПу Олег Шестак. — Ми не перший рік боремось зі свавіллям монополістів і цього разу теж не дамо скривдити сумчан і всіх мешканців області”.

В юридичному департаменті УКРОПу Сумщини кажуть: побутові споживачі газу мають догорівні відносини з газопостачальником, тож умови оплати чітко визначені і не можуть бути зміненими навмання. “Навіть якщо газівники скажуть, що є проблеми з сертифікацією засобів обліку, це не так — всі встановлені в Україні лічильники сертифіковані. Казки про нібито втрати при транспортуванні газу теж не агрумент, оскільки такі втрати вже закладено у тариф”, — говорить адвокат Віктор Зацепін.

Як ми уже повідомляли, в листопаді в Українському обєднанні патріотів масово збирали підписи до Антимонопольного комітету. Наразі очікують відповіді. Свої слова укропівці завжди підтверджують власними діями.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top