Сумський УКРОП оголосив збір гуманітарної допомоги у зв’язку з вибухами на Чернігівщині

Збір теплих речей, медикаментів та речей першої необхідності для тисячів мешканців Чернігівщині, яких евакуюють через вибухи на складі боєприпасів, оголосили сумські укропівці разом з активістами ГО “Молоді патріоти”.

Як повідомив лідер молодіжного крила Сумського УКРОПу, заступник голови партійної організації обласного центру Валентин Галушко, до збору допомоги може долучитись кожен небайдужий сумчанин.

“Штаб зі збору гуманітарної допомоги знаходиться в офісі №1 по вул. Харківській, 4. Щодо всіх питань можна телефонувати за мобільним номером 0506213892 мені особисто”, — повідомив Валентин Галушко.

За словами укропівців, зараз вони збирають допомогу постраждалим на Чернігівщині серед партійців та прихильників партії, а також опрацьовують питання логістики — доправлення вже зібраної допомоги за призначенням.

Нагадаємо, на території шостого арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба в Ічнянському районі Чернігівської області сталися вибухи, повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Інформація про пожежу та вибухи надійшла 9 жовтня. Рятувальники організували евакуацію населення з зони можливого ураження. Евакуйовано близько 10 тис. осіб. Евакуація торкнеться майже 40 населених пунктів в Ічнянському та Прилуцькому районах Чернігівщини.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top