Сумський УКРОП домігся прийняття у Верховній Раді Закону про індивідуальні лічильники і заборону відключень газу

Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу». 325 народних депутатів проголосували «за» те, що вимагали укропівці вимагали упродовж понад року – законодавчо закріпити право споживачів природного газу на встановлення індивідуальних, а не загальнобудинкових лічильників газу. Парламент заборонивз нового року операторам газорозподільних мереж припиняти постачання газу в багатоквартирні будинки у разі ненадання їхніми співвласниками згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника. У Законі також прописано, що встановлення лічильників має фінансуватися не за рахунок споживачів, і не за рахунок місцевих бюджетів.

За словами одного з розробників законопроекту, заступника голови УКРОПу Сумщини Олега Шестака, результативне голосування в Раді – це заслуга небайдужих сумчан, які за допомоги УКРОПу активно відстоювали своє право на індивідуальні лічильники: «Навіть в умовах шантажу газовиків, які відключали газ в багатоповерхівках, сумчани не зламалися. Це їх перемога. Головне ж зараз – що покладено край свавіллю монополістів, які не матимуть права більше відключати будинки, і новий рік містяни зустрінуть з блакитним паливом».

 

Нагадаємо, перед голосуванням за Закон про газові лічильники народні депутати-укропівці заблокували трибуну парламенту, і змусили депутатів захистити інтереси людей, а не газовиків-монополістів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top