Сумський телевізійник заявив про нечесну гру (ОНОВЛЕНО)

Юрій ДАРАГАН

Програвши у конкурсі на посаду голови ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», сумчанин Юрій ДАРАГАН заявив, що голосування відбувалося під тиском.

«Під час представлення власної концепції побачив своїми очима розсилку повідомлення у телефоні Тетяни ЛЕБЕДЄВОЇ (голова Наглядової ради НСТУ – від ред.): «Всі голосуємо за АЛАСАНІЮ!» — написав Юрій Дараган на своїй сторінці у facebook.

Сама пані Лебедєва сказала, що подібне не вважає за потрібне коментувати. Натомість повідомила, що готова поспілкуватися із журналістами media.sumy.ua та всіма зацікавленими на тему розвитку суспільного бачення в Україні.

Кандидатура пана Дарагана на головне ТБ-крісло країни від початку була сприйнята неоднозначно більше тут. Йому пригадали, зокрема, керівництво телеканалом одіозного екс-губернатора Сумщини ЩЕРБАНЯ, порушення журналістських  стандартів та інше.

Загалом на посаду голови НСТУ претендувало вісім кандидатів. Як нам стало відомо з власних джерел, під час першого туру конкурсу члени Наглядової ради підтримали своїми голосами лише трьох кандидатів – гендиректора НТКУ 2014-2016-го років Зураба Аласанію, журналіста та керівника «Проекту комунікації реформ» Романа ВИБРАНОВСЬКОГО та голову Держкомтелерадіо Олега НАЛИВАЙКА.

У другий тур за кількістю голосів вийшли Аласанія і Наливайко, у підсумку за них проголосувало 10 і 7 чоловік відповідно. Відтак, головою ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» став Зураб Аласанія. До речі, в його команді працюватиме і сумчанин, керівник «UA: Суми» Микола ЧЕРНОТИЦЬКИЙ, він відповідатиме за реформу регіональної структури Суспільного мовника.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top