Сумський онкодиспансер треба рятувати якнайшвидше — депутат Владислав Луговий (ВІДЕО)

Лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий закликав обласну владу терміново розробити і впровадити програму порятунку обласного онкологічного диспансера, що знаходиться у Сумах.

Пацієнти лікарняної установи нарікають на тисняву в палатах і загалом жахливі умови лікування, а медики — на застаріле обладнання. При цьому, керівництво диспансеру, який є комунальним закладом Сумської облради, не звернулося до депутатів та чиновників з проханням виділити в 2019 році необхідні кошти (як це передбачено бюджетною процедурою).

Голова фракції УКРОПу в Сумській обласній раді Владислав Луговий ініціював розробку та якнайскоріше прийняття обласної програми, покликаної виправити ситуацію, що склалася довкола онкодиспансеру.

«Ситуація дійсно жахлива, диспансер більше схожий на в’язницю, а не на лікувальний заклад,а тим часом Сумська область, на жаль, знаходиться у трійці областей, де найбільша смертність від раку», — говорить депутат.

Владислав Луговий пропонує прийняти трирічну цільову програму якомога швидше, щоб конкретні дії розпочати вже цьогоріч, не зволікаючи.

За попередніми підрахунками, на придбання сучасного медичного обладнання знадобиться близько 120 млн грн; приблизно стільки ж — на ремонт і реконструкцію приміщень диспансеру.

На цю тему дивіться сюжет тележурналістів

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top