Сумський лікар-ендоскопіст проводить безкоштовні обстеження жителів області

У Бурині десятки мешканців райцентру відвідали прийом відомого сумського лікаря Наталії Гольченко. Проект з безкоштовного обстеження патологій шлунково-кишкового тракту в глибинці, де бракує висококваліфікованих лікарів, започаткувало «Українське об’єднання патріотів» разом з медичним центром «Медсоюз».
«Наші партнери з медцентру надали необхідне обладнання, і в приміщенні Буринської райлікарні пройшли обстеження десятки людей, яким не довелося для цього їхати в обласний центр», — говорить Наталія Гольченко.
За словами представниці УКРОПу, рак шлунку — найпоширеніша зараз хвороба, виявити яку на ранньому етапі є першим кроком до порятунку життя людини. «Як спеціаліст у медичній галузі, я вважаю, що якісна медицина повинна бути доступною не тільки тим у кого є гроші, а всім без винятку. Тому я ініціювала таку практику безкоштовної діагностики в різних куточках Сумщини. Паралельно, мої колеги з партії УКРОП доносили до людей наше бачення того — якою повинна бути медична реформа в інтересах людей, а не влади», — розповіла укропівка.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top