Сумський КОРД – переможець Гонки Нації

У змаганнях Race Nation (Гонка Нації), які відбулись 20-21 травня на мототреку у Пирогово під Києвом, сумські поліцейські виявились найсильнішими.

Проводиться Race Nation вже кілька років поспіль, об’єднуючи учасників з усієї України. Змагання потребують не лише відмінної фізичної підготовки, а й неабиякої сили духу та витривалості, адже є справді екстремальними.

«Наша команда була представлена п’ятьма учасниками, серед яких четверо чоловіків та одна жінка, — розповів media.sumy.ua керівник Корпусу Оперативно-Раптової Дії Головного управління Національної поліції в Сумській області Володимир ВАРАВА. – Всі вони вперше взяли участь у Race Nation, тож, звичайно, хвилювалися. Але при цьому були підготовленими і націленими на спільний високий результат».

У ході змагань учасники мали пробігти десятикілометрову трасу з перешкодами, всього яких було 25. Сумські правоохоронці долали водні перешкоди, бар’єри, переносили бетонні кулі та гирі, перебирались через стіни, підтягувались нагору по канатній драбині, бігли траншеєю завширшки всього лише 40 сантиметрів… У цілому складність траси оцінювалась у 5 балів за п’ятибальною шкалою.

І ось, нарешті, останні метри – і сумарний результат команди КОРДу ГУНП Сумщини, 7 годин 35 хвилин виявляється найкращим на цьогорічній Гонці Націй, переможний Кубок якої – відтепер у Сумах!

«Знаєте, у нас є правило – хвилюватися лише перед стартом. А далі – працювати і перемагати. Звичайно, це радість – захистити честь нашого спецпідрозділу, честь області», — говорить Дмитро, особистий результат якого став одним із найвищих на змаганнях, 1 година 17 хвилин.

Попереду у КОРДу – нові випробування. Так, вже завтра у Львові відбудуться змагання з поліатлону (спортивного багатоборства).

Для довідки. Race Nation – це унікальний проект, аналогів якому в Україні раніше не було. У складних та видовищних забігах беруть участь близько тисячі спортсменів. Ця гонка має прихильників у всьому світі. Подібні змагання проводяться у США (Spartan Race, Tough Mudder, Super Hero, Mud Run, The Color Run) та Австралії (Tru Grit).

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top