Сумський Клуб “дітей війни” здійснив подорож до Тростянця

Літні сумчани, об’єднані у Клуб “дітей війни”, завершили літній сезон спільного дозвілля у Тростянці. “Українське об’єднання патріотів” організувало пенсіонерам цікаву туристичну подорож до райцентру, відомого своїми пам’ятками історії — такими як садиба Голіциних, Круглий двір, музей шоколаду тощо.

За словами голови Сумської обласної організації партії УКРОП Владислава Лугового, поїздку у Тростянець вирішили влаштувати між двома знаменними датами — 75 річницею визволення цього міста від фашистської окупації у роки Другої світової війни та ювілеєм звільнення від фашистів обласного центру.

“Наприкінці минулого року ми допомогли літнім сумчанам, що народилися у роки Другої світової та мають статус “дітей війни”, об’єднатися у Клуб. Зараз він налічує близько 200 учасників. Щомісяця ми робимо для них щось приємне, аби люди могли спільно та з цікавістю провести свій час”, — розповідає Владислав Луговий.

Укропівець подякував за теплий прийом та гостинність тростянецькому міському голові Юрію Бові, зазначивши, що місто з цікавою історією має динамічне сьогодення і розвивається швидкими темпами.

Докладніше про мандрівку сумського Клубу “дітей війни” дивіться у сюжеті телеканалу ATV:

https://youtu.be/Lk4R13V4Sis

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top