Сумські волонтери подарували свято дітям Улянівської школи-інтернат

1 червня спеціальну школу-інтернат в с.м.т. Улянівка на Сумщині відвідали з гарним настроєм та подарунками укропівці, «Молоді патріоти» та сумські школярі. Кількома автівками вони доправили до інтернату спортивний інвентар, настільні ігри, одяг та взуття, дитячі іграшки. Крім цього, закладу подарували сучасний цифровий фотоапарат.

За словами голови Сумської міської організації УКРОПу Володимира Штейнінгера, на заклик здійснити благодійний вояж відгукнулося чимало різних людей. “Нашу акцію підтримали ті, хто не зневірився в майбутньому України, хто хоче будувати добре життя саме тут, а не шукати щастя за кордоном. Це приклад і для самих вихованців інтернату — вони знатимуть, що патріоти їх підтримують, і так само виростуть не байдужими громадянами”.

Крім цього, відвідати ровесників разом з керівництвом приїхали учні сумської ЗОШ №12. Вони влаштували самодіяльний учнівський концерт.

Лідер молодіжного крила УКРОПу Сумщини, очільник обласного осередку ГО “Молоді патріоти” Валентин Галушко говорить: “Від того, в яких умовах зростають діти, чималою мірою залежить їх майбутнє. Ті ж, які залишились без батьківського піклування, особливо потребують чуйності й уваги. Ми вперше відвідували цю школу-інтернат в Улянівці, і були приємно вражені побутовими умовами, теплотою колективу. Педагоги та персонал докладає максимум зусиль, аби щодня робити життя дітей по-сімейному затишним в цій великій родині. І ми радо допомагатимемо їм у цьому в подальшому”.

Директорка школи Тамара Пінчук подякувала укропівцям, які організували волонтерську допомогу.

Довідка УКРОПу. Улянівська допоміжна школа-інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування — комунальна установа Сумської обласної ради, що знаходиться в Білопільському районі за 40 км від обласного центру. В закладі виховують більше ста дітей віком від 3 до 18 років.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top