Сумські укропівці врятували пораненого атовця

Чоловік залишився в чужому місті без грошей на квиток до Дніпра, де він лікується після поранень на фронті. Допомогли учаснику АТО дістатися до місця призначення сумські укропівці. Вони купили чоловікові квиток на автобус, нагодували його і проводили з автовокзалу. Історія атовця, який розповів про свої життєві обставини, вражає.

«42-річний Сергій Жуков наприкінці 2015 року пішов на фронт добровольцем. Під час бойових дій у зоні АТО отримав кілька важких поранень, переніс складні операції, останнім лікується у військовому шпиталі у Дніпрі. Уродженець одного з сіл Сумського району, до війни з Росією Сергій жив у ньому разом з родиною сестри. Завітавши на малу батьківщину на новорічні свята напередодні 2018 року, військовий з’ясував, що став безхатченком: за його відсутності батьківську хату сестра продала, а його позбавили прописки. Не маючи даху над головою, і залишившись без грошей на зворотню путь, чоловік не міг повернутись до госпіталю. Йдучи вулицею, випадково побачив вивіску УКРОПу і звернувся до нас по допомогу. Звичайно, ми не залишились байдужими», — розповів заступник голови обласної парторганізації «Українського об’єднання патріотів» Владислав Купрієнко.

 

Атовець, спілкуючись з укропівцями, пояснив – на грунті переживань у нього погіршилось здоров’я, і він має терміново повернутись у шпиталь. «Ходити з простягнутою рукою я не можу. А знайомих чи рідні у Сумах немає. Це чудо, що побачив вивіску УКРОПу, знаю, що ви допомагаєте учасникам АТО, тому і звернувся», — сказав Сергій Жуков.

Проводжаючи на автовокзал патріота, укропівці запевнили: він може розраховувати на допомогу, якщо постане потреба відстояти майнові права чоловіка у суді.

«Наша юридична служба за два роки відстояла законні права та інтереси десятків людей, що зверталися по допомогу в різних життєвих обставинах. Якщо буде треба – допоможемо і учаснику АТО, який опинився беззахисним перед лицем несправедливості», — коментує голова Сумської обласної організації партії УКРОП Владислав Луговий.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top