Сумські пенсіонери поставили вимогу міській владі

Координаційна рада пенсіонерів — «дітей війни» — вважає, що в обласному центрі слід повернути право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті для цієї категорії містян.
Напередодні сумчани поважного віку з різних мікрорайонів Сум зібралися для вирішення цього та інших питань і звернулися по організаційну допомогу до «Українського об’єднання патріотів — УКРОП».
За словами одного зі співкоординаторів ради Івана Берліна, разом з партійцями літні люди рішуче налаштовані змусити міську владу повернути пільгу на проїзд. «Все навколо дорожчає, ціни, тарифи. Ми почуваємось незахищеними, вважаємо, що міська влада про нас забула. Але нам підставили плече в УКРОПі. Ми звернулися саме туди, знаючи як партія стала на захист людей від свавілля газовиків. Ще раніше — допомагала відновлювати субсидії тим, в кого їх забирали, та багато іншого. І ми разом доб’ємося безкоштовного проїзду в маршрутках», — говорить сумчанин.
Зі свого боку, укропівці нагадують, що в деяких українських містах місцева влада запровадила таку пільгу. Тож ставши на захист дітей війни, вимагатимуть і від сумського міського голови та виконкому піти назустріч пенсіонерам. «Приватні перевізники постійно прагнуть підвищення вартості проїзду. Ми вважаємо, що чиновники повинні зважати в першу чергу на інтереси сумчан. Що стосується пільгових місць в транспорті, мерія повинна чітко прописати для перевізників, що на пільговий безкоштовний прохзд мають право, серед інших категорій, діти війни», — говорить заступник голови обласної організації партії УКРОП Олег Шестак.
Він додає: укропівці всіляко підтримують ініціативу дітей війни по створенню координаційної ради, і в подальшому, після вирішення питання з безкоштовним проїздом, захищатимуть інтереси цієї категорії містян в інших сферах їхнього життя.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top