Без паніки: Сумщина поки що із світлом і теплом

Сумщина поки що із світлом і теплом

Як повідомили на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, швидше за все, до відключень електроенергії в області не дійде.

Нагадаємо, блокування поставок антрацитового вугілля, з якого виробляється третина всієї електроенергії в країні, із тимчасово непідконтрольних територій України призвело до його дефіциту. Відтак, уряд ухвалив рішення про тимчасові надзвичайні заходи на ринку електричної енергії. До переліку семи областей, де можуть відключати світло, увійшла і Сумщина.

Як повідомив на засіданні комісії тво начальника обласного управління житлово-комунального господарства Петро КОНДРОВ, на Сумщині функціонує три генеруючі станції: Сумська ТЕЦ, Охтирська ТЕЦ та Шосткинська ТЕЦ. За словами  представників підприємств, на даний час пальним вони забезпечені і працюють у нормальному режимі.

«На випадок відключення енергопостачання в області готові до застосування 319 одиниць дизельних електростанцій, із них 248 – стаціонарних та 71 – пересувних. Крім того, об’єкти охорони здоров’я, зокрема реанімаційні та хірургічні відділення, забезпечені автономними джерелами електропостачання», – сказав Петро Кондров.

«Віялові» відключення споживачів від електроенергії можливі у крайніх випадках і про це уряд заздалегідь інформуватиме населення – повідомляє портал Кабміну. На теплових електростанціях, для яких антрацитове вугілля є основним у виробництві енергії, будуть введені спеціальні заходи економії цієї сировини.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top