«Сумщину» очолив Віталій Кохан. Моша зник разом з печаткою

Віталій Кохан

На посаду виконуючого обов’язки головного редактора обласної газети «Сумщина» призначений відомий в області журналіст, колишній власкор інформагентства «УНІАН» Віталій КОХАН.

Вчора новий редактор не зміг потрапити до свого робочого кабінету – попередній головред Сергій МОША зник разом з ключами від приміщення, печаткою та установчими документами.

Комісії обласної ради довелося зламати двері та поставити новий замок, щоб розпочати процес інвентаризації. Також до редакції були викликані співробітники поліції, аби підтвердити законність дій комісії.

Печатку й документи, як нам повідомили власні джерела, досі не вдалось знайти. Ймовірно, вони зберігаються у сейфі, але де ключі від нього – невідомо.

Сам Моша на зв’язок не виходить. Він був звільнений, нагадаємо, 16 червня, головою Сумської обласної ради Семеном САЛАТЕНКОМ за невиконання обов’язків, передбачених контрактом. Після цього колишній головред, при якому зі скандалом звільнилося два творчих колективи, пішов на лікарняний.

Тим часом він розв’язав проти Семена Салатенка справжню інформаційну війну, використовуючи для зведення особистих рахунків газету «Сумщина», співзасновником якої є обласна рада. Наразі Моша обіцяє подати до суду.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top