Суми зацікавили українсько-американську еліту

Один із кращих світових економістів, за рейтингом Forbes, Роман ШЕРЕМЕТА, зустрівся із сумською молоддю і науковцями, взяв участь у молитовному сніданку та розповів, чому патріотизм – це не мова і не вишиванка.

Американець українського походження Роман Шеремета – відомий економіст, доктор наук, професор. Протягом двох тижнів він зустрічався зі студентами, представниками науки, бізнесу і просто людьми, які хочуть змінювати свою країну на краще, у різних містах України.

Багатьох зацікавила зустріч з Романом у Сумах. З присутніми гість говорив про перспективи української економіки й освіти, вирішення військових конфліктів, про вплив християнської Реформації на розвиток суспільства, а також відповідав на питання аудиторії.

Під час перебування у Сумах Роман Шеремета взяв участь у традиційному молитовному сніданку, який відбувся в облдержадміністрації. Крім спільної молитви та роздумів над Євангелієм, учасники сніданку обговорили і деякі теми, що викликають суспільну дискусію. Серед них – патріотизм.

«Він проявляється не в зовнішній формі, коли людина одягає вишиванку, говорить українською, а у внутрішніх цінностях, — підкреслив Роман. — Перш за все це – свобода, вдячність, віра, надія, відповідальність. Зовні цих якостей не видно».

Фото: sorada.gov.ua

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top