Сумчанин у суботу очолить всеукраїнську партію?

Голова Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів», член Президії облради Владислав Луговий є одним з кандидатів на посаду Голови УКРОПу, якого обиратимуть делегати на партійному з’їзді у столиці.
Напередодні дня голосування в рамках внутрішньопартійних змагань за право бути лідером очільник укропівців Сумщини відвідав  партійні організації в різних куточках України, розпочавши турне з презентації своєї передвиборчої програми у столиці Київській та Кримській партійним організаціям.
«Ми виходимо з того, що вивести на високу політичну орбіту, у вищу політичну лігу наш партійний корабель може ефективне партійне будівництво, потужний кадровий резерв та висока етика партійної дисципліни. Без цього неможливо уявити електоральні перемоги від глибинки і до Печерських пагорбів», — говорить Владислав Луговий.
У лютому місяці він відвідав Полтаву, Харків, Луцьк, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Кропивницький, Черкаси, Житомир та Вінницю. В кожному обласному осередку кандидат говорив про те, як слід ефективно налаштувати партійне життя на всіх рівнях, і що питання партійного будівництва УКРОПу матиме вплив на стан справ у країні в цілому.
«Наша мета – процвітання України, а засіб досягнення цього – перемоги на виборах, – переконаний Владислав Луговий. – Тільки із середини владних кабінетів можна дбати про вихід з економічної кризи, реформування державних інституцій, міцну оборону в умовах зовнішньої агресії. Нинішня влада нічого цього не робить. Вона дбає тільки про свій добробут, імітуючи реформи, і користуючись війною для збагачення. А популісти різних політичних мастей тільки надувають бульбашки марних обіцянок, пускаючи виборцям пил у очі. Цьому треба покласти край; отже УКРОП повинен прийти до влади, беручи участь у майбутніх президентських, парламентських та місцевих виборах, щоб взяти участь у формуванні нової політики і впливати на прийняття рішень в інтересах українського народу, а не якихось кланів. Ми знаємо як це зробити, спираючись на партіотичну ідеологічну платформу й чітку програму дій».
Нагадаємо, у суботу, 3 березня 2018 року, в Києві відбудеться XІV з’їзд партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Серед головних питань порядку денного: обрання голови партії, скарбника політсили, а також затвердження положення про обрання кандидата на пост президента України від УКРОПу та прийняття Кодексу партійної етики.
Організаційний комітет з’їзду зареєстрував трьох кандидатів на посаду голови партії. Це діючий голова політради, народний депутат Тарас Батенко; голова Криворізької міської організації УКРОПу, голова Ради ветеранів АТО партії Микола Колесник; і голова Сумської обласної організації політсили Владислав Луговий.
Слід відзначити, що «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» першим з-поміж політичних партій в Україні розпочинає публічну процедуру президентських праймеріз. Кандидата на пост глави держави від УКРОПу буде визначено в результаті внутрішньопартійного голосування.
Кодекс партійної етики розробила Комісія партійного контролю. Документ відповідає актуальним викликам часу та бажанню кожного укропівця змінити країну на краще. Він розроблений на основі чинного законодавства України, загальновизнаних етичних норм, головних партійних ідеалів та принципів, з урахуванням ґрунтовного аналізу відповідних документів успішних європейських політичних сил.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top