Сумчанин: Роботу в чужій країні інакше як жебракування і не назвеш

«Обираймо гідність!» У центральних та спальних мікрорайонах Сум активісти партії Українське об’єднання патріотів розповсюджують газету з таким гаслом. Новий випуск детально розповідає про кандидата у президенти України від УКРОПу Олександра Шевченка, зокрема про дитинство та сім’ю, про бізнес та гроші, про патріотизм і віру в Бога.

«Люди мають знати своїх кандидатів,  ̶  говорить голова Сумської обласної організації політичної партії УКРОП Владислав Луговий. – Українці мають зробити свідомий вибір, мають довіряти та вірити своєму кандидату. Саме тому ми і інформуємо сумчан про нашого однопартійця Олександра Шевченка, який іде на вибори від імені партії».

Ознайомитися з фактами з життя укропівського претендента на пост глави держави мають бажання багато сумчан: від молоді до пенсіонерів. Місцевий житель Сергій Пушко, взявши до рук газету, прочитав: «Моя мета в політиці, щоб люди ніколи більше не жебракували, не поневірялися по світах». Говорить, ці слова зачепили  за живе:

«Після таких слів готовий віддати свій голос за Шевченка. Вірю, що він дійсно так зробить. Я не бачу, як росте та розвивається моя донечка, бо на життя змушений заробляти в іншій країні. А роботу в чужій країні інакше як жебракування і не назвеш».

Укропівці закликають сумчан до 31 березня остаточно визначитися, кому довірити найвищу посаду в державі.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top