Сумчани зустрічають молодих чемпіонів

У Чернівцях відбувся відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь вихованці Сумської дитячо-юнацької спортивної школи “Колос”, які опинилися серед кращих спортсменів зі всієї країни. Чемпіоном України (перше місце) у ваговій категорії 57 кг у розділі кік-лайт став Дмитро Сидорчук (2002р.н.).

Почесне друге місце у розділі фул-контакт здобув Віталій Стадник (2007 р.н., 34 кг). Трете місце в двух розділах кік-лайт та лайт-контакт зайняв Сергій Смоловий (2005 р.н., 57 кг). Команду підготували тренери першої категорії укропівці Віталій Кривопишин та Володимир Штейнінгер.

“Надзвичайно приємно, що серед більш ніж 600 учасників з 18 областей наші хлопці увійшли в коло найкращих молодих спортсменів. Від імені нашої школи хочемо подякувати за допомогу в підготовці поїздки на змагання усім, хто долучився, зокрема, голові обласної організації УКРОПу Владиславу Луговому”, — говорять тренери.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top