Сумчани вшанували пам’ять жертв Голодомору у столиці

У Києві патріоти вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні. В жалобних заходах взяли участь сумські укропівці.
Лідер фракції УКРОПу в Сумській облраді Владислав Луговий та заступник голови обласної парторганізації Олег Шестак разом з однопартійцями та головою політради «Українського об’єднання патріотів» нардепом Тарасом Батенком поклали квіти до пам’ятника жертвам Голодомору на Михайлівській площі столиці.
«За різними оцінками, Голодомор 1932-1933 рр. забрав життя від 4 до 10 мільйонів людей. Найбільш постраждали від голоду колишні Київська та Харківська області, до останньої тоді входила і частина сучасної Сумщини. Близько 50 тисяч наших земляків стали жертвами голодної смерті. Ми не маємо права забувати про цей злочин радянської влади проти українського народу» – говорить лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий.
«Це не просто страшна трагедія, це акт навмисного знищення нашого народу тоталітарним режимом. Мільйони забраних життів мають нагадувати нам про ціну поступок ворогові. І скільки б років відтоді не минуло – ми зобов’язані пам’ятати та робити все, аби більше ніхто й ніколи не посмів нищити українців!» – зауважив під час вшанування пам’яті жертв Голодомору народний депутат України, голова політради УКРОПу Тарас Батенко.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top