​Сумчани влаштували автопробіг, вимагаючи Автобезвізу

Автомобілісти на машинах з іноземними номерами та символікою УКРОПу проїхалися середмістям Сум. Акцію провели на підтримку законодавчої ініціативи народних депутатів «Українського об’єднання патріотів» — законопроектів №5561 та №5562. Їх мета — зробити іномарки доступними для українців.
«Напередодні наші парламентарі зареєстрували законопроекти, ухвалення яких дасть змогу сформувати цивілізований ринок уживаних іномарок в Україні, детінізувати вітчизняну автомобільну галузь, майже на 2 млрд грн щороку збільшити надходження до держбюджету», — говорить голова Сумської міської партійної організації Володимир Штейнінгер.
«Час примусити владу скасувати антиєвропейські правила розмитнення вживаних автомобілів та ухвалити справді народні законопроекти УКРОПу щодо створення цивілізованого ринку хоч і не нових, але якісних і безпечних машин!», — переконаний один з організаторів автопробігу Валентин Галушко.
Подібні автопробіги відбулися 6 вересня в інших обласних центрах, а також у Києві.
Лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий говорить: за доволі простими підрахунками, щоб накопичити на будь-яку новеньку автівку, навіть най­дешевшу вітчизняну, пересічний українець повинен працювати 5–7 років, відкладаючи все, що заробляє. Придбати ж те, що люди хотіли б, та за такою ціною, яку вони собі можуть дозволити, держава чомусь уперто не дозволяє.
«Ми сподіваємось, що парламент почує голос мільйонів людей, які мають право на доступні, якісні, безпечні автомобілі. Ухвалення запропонованих нашою партією законів наблизить нас до Європи — українці чекають на «автобезвіз», — сказав політик.
I.C
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top