Сумчани вимагають від парламенту нового Виборчого кодексу

Під стінами Верховної Ради відбувається акція на підтримку нового виборчого законодавства, покликаного унеможливити політичну корупцію в Україні. Співорганізатори-укропівці вимагають від депутатів проголосувати у другому читанні та в цілому Виборчий кодекс.

За словами заступника голови Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів” Олега Шестака, країні потрібні парламентські вибори за пропорційною системою з відкритими регіональними списками. “Бо тільки так у нас буде змога викорінити політичну корупцію, що супроводжувала всі попередні виборчі кампанії. Ми не потерпимо ще одних парламентських виборів за законом Януковича, внаслідок яких, використовуючи брудні методи, до влади в Україні вкотре прорветься клан, що дбатиме тільки про власний бізнес”, — говорить укропівець.

Напередодні в УКРОПі Сумщини заявили: Виборчий кодекс має бути прийнятий раз і назавжди.

“Щоразу напередодні чергового виборчого циклу українські політики прагнуть обиратися по-новому. Кожного разу діюча влада підлаштовує виборче законодавство під себе, щоб зберегтися при державному кермі, безконтрольно заробляти на бюджеті. Цьому слід покласти край, раз і назавжди визначити правила виборчих кампаній. Потрібно відкинути корупційні норми на зразок мажоритарки, яка перетворилася на скупку голосів на округах. А відкриті регіональні партійні списки мають унеможливити політичну корупцію в партіях, коли вузьке коло функціонерів чи олігархів визначають, хто потрапить до прохідної частини списку”, — заявив голова Сумської обласної організації УКРОПу Владислав Луговий.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top