Сумчани відстоюють право регулювати тепло в будинках, зважаючи на погоду

Створено ініціативну групу з числа мешканців багатоповерхівок та представників юридичної служби обласної парторганізації УКРОПу, мета якої – домогтися від ПАТ «Сумитеплоенерго» не порушувати права споживачів.

За словами заступника голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Владислава Купрієнка, тепловики ігнорують законні інтереси містян, забороняючи їм регулювати температуру теплоносія в середині будинків.

«Люди мають право використовувати стільки тепла, скільки потрібно кожному окремому будинку, зважаючи наа погодні умови. Теплопостачальники проти цього, бо їм не вигідно втрачати гроші в умовах, скажімо, теплої осені та зими, і вони незаконно пломбують мережі теплопостачання в будинках. Такі дії не відповідають нормам законодавства, і ми готові довести це у судах», — наголосив укропівець на публічних дебатах з питань теплопостачання, що відбулися в обласному центрі.

Захід був ініційований УКРОПом. На дебати були запрошені представники будинкових комітетів, територіального управління антимонопольного комітету, обласного управління захисту прав споживачів, а також теплопостачальних організацій. Однак останні, попри попередні обіцянки, проігнорували зібрання.

Детальніше – у сюжеті місцевих телевізійників.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top