Сумчани увійшли в правління ВО «Молоді патріоти»

Організація налічує більше сотні громадських діячів, волонтерів, вчителів, студентів та молодих політиків з усіх областей України. Перший з’їзд всеукраїнського молодіжного об’єднання відбувся напередодні у столиці. Головою «Молодих патріотів» раніше було обрано представника УКРОПу Івана Лазорка, а до складу правління, разом з іншими, увійшов сумчанин Валентин Галушко.
«Нас об’єднує спільна ідея – ми тут, тому що любимо Україну. Ми хочемо довести, що здатні робити серйозні глобальні зміни у країні», – зазначив Іван Лазорко.
У свою чергу, лідер «молодіжки» Сумського УКРОПу Валентин Галушко говорить: у короткостроковій перспективі організація має переконати молодих людей у тому, що вони можуть впливати на політичні та економічні процеси в Україні.
«Символічно, що наш з’їзд відбувся в Міжнародний день боротьби з корупцією. Це знаково. Мабуть, саме молодь почне долати цей недуг нашої країни. Попередні політичні покоління себе дискредетували, тож надія лише на молодих патріотів», — сказав Валентин Галушко, промовляючи перед колегами.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top