Сумчани сказали «Ні!» продажу землі

Понад 83 тисячі підписів на Сумщині, близько трьох мільйонів по всій Україні – Аграрна партія підводить підсумки акції «Не дамо вкрасти землю!» та готується донести думку народу до влади.

Наміри діючої влади пустити українську землю з молотка останнім часом стають все більш реальними. На високих чиновницьких і парламентських рівнях робиться все можливе й неможливе, аби ухвалити закон про обіг земель та розпочати її розпродаж. Там добре усвідомлюють, що українські чорноземи – ласий шматок, ну а те, що люди будуть вкотре ошукані… так до цього не звикати.

Проте на захист інтересів простих українців стала Аграрна партія. Близько місяця тому партійці, громадські активісти, волонтери почали збирати підписи проти продажу землі. Результат говорить сам за себе – понад 83 тисячі підписів на Сумщині та близько трьох мільйонів по всій Україні.

«Я дякую всім жителям нашої області за таку потужну підтримку, всім активістам, які займалися збором підписів. Немає сумнівів у тому, що разом ми сильні та можемо зупинити будь-які злочинні наміри, — говорить голова Сумської обласної організації АПУ Сергій КАРПЕНКО. – Люди розуміють, що з такими «ініціативами» вони залишаться без останнього, що ми іще маємо, без землі, яка просто відійде купці олігархів».

«Ми не виступаємо проти земельної реформи, але запровадження ринку землі по-перше, просто не на часі, а по-друге, має бути правовим і цивілізованим. Відсутність правових механізмів регулювання призведе до непоправних наслідків!» — переконаний керівник Сумської міської організації АПУ Олександр ТРЕТЯК.

Підписи збирають у всіх містах і районах Сумщини. Ми підійшли до одного з наметів в обласному центрі – тут завжди людно. Хтось хоче сказати «Ні – продажу землі» своїм підписом, хтось – спершу поспілкуватися на цю тему, тож роз’яснювальна робота проводиться досить активно.

«Не хочу, аби ми стали рабами у власній державі. А коли земля відійде багатіям та іноземцям, так і буде», — говорить сумчанка Галина. «Я була у різних країнах, але наша земля найкраща. І ми маємо її зберегти та передати наступним поколінням. Ставлю підпис за серце і душу українського народу», — додає Євдокія МАНОЙЛО.

Поділився думками і аграрій зі стажем Григорій ПАРХОМЕНКО. «Закон про обіг землі однозначно порушує права сільгоспвиробників. А саме вони сьогодні підтримують територіальні громади, вирішують соціальні проблеми на селі, наповнюють бюджет, створюють робочі місця. Їх права необхідно захистити», — підкреслив він.

Триватиме збір підписів до п’ятого червня. А сьомого червня Аграрна партія об’єднає всіх, хто виступає проти продажу землі сільськогосподарського призначення, під стінами Верховної Ради України. «Завдяки цьому масовому пікету парламентарі почують думку народу, який, нагадаю, є в Україні джерелом влади» — підкреслив Сергій Карпенко.

І.С. Політика

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top