Сумчани самі будуть вирішувати, на скільки сильно опалювать квартири

Ініціативна група мешканців багатоповерхівок, відповідальних за теплопункти будинків, обговорила відносини з «Сумитеплоенерго». За підтримки юридичної служби Сумського УКРОПу вони відстоюють право самостійно регулювати температуру в будинках залежно від погодних умов під час опалювального сезону.
«Цю, а також інші проблеми ми будемо вирішувати спільно. Для цього ми згуртувалися, і разом — ми сила», — говорять містяни.
«Опломбовувати запірну арматури тепловики не мають права. Натомість споживачі не повинні мерзнути під час холодів або ж потерпати від спеки в квартирах, коли температура повітря не вимагає аж надто сильного опалення», — зазначає укропівець Владислав Купрієнко.
У свою чергу заступник голови обласної організації «Українського об’єднання патріотів» Олег Шестак говорить: сумчани — за конструктивний діалог з тепловиками: «ми в партії УКРОП підтримуємо прагнення сумчан не переплачувати на послугу теплопостачання. При цьому мають бути чіткі та усім зрозумілі правила, аби законні інтереси споживачів не порушувалися».
Нагадаємо, раніше містяни виступали проти вимоги «Сумитеплоенерго» забезпечити доступ до теплопунктів, розташованих у підвальних приміщеннях. За посередницької ролі УКРОПу тепловики відмовились від таких вимог. Наразі містяни наполягають на праві самостійно регулювати температуру теплоносія, що розподіляється всередині багатоповерхівок.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top