Сумчани пропонують тепловикам розставити всі крапки над «і»

У суботу, 24 березня об 11 годині в малій («синій») залі Сумської обласної ради відбудеться зустріч уповноважених по теплопунктах багатоквартирних будинків та керівників ОСББ з представниками теплопостачальників — «Сумитеплоенерго» та Котельні північного промвузла.
На порядку денному — впорядкування взаємовідносин між споживачами теплової енергії та її надавачами, зокрема, можливість регулювання температури теплоносія уповноваженими по теплопунктах.
«Ми виходимо з того, що споживачі послуг та їх надавачі — рівноцінні партнери. Ми за те, щоб були вироблені чіткі принципи взаємних відносин, аби уникнути конфронтації та спекуляцій. Наголошуємо, що споживачі мають право отримувати такий об’єм послуги, який вони вважають за необхідне — це найголовніше», — коментує голова Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів», член Президії облради Владислав Луговий.
Саме УКРОП ініціював проведення зустрічі з тепловиками, на яку також запрошено представників Антимонопольного комітету і обласного управління захисту прав споживачів.
За словами укропівців, зустріч має пройти конструктивно, аби стати результативною. Участь в засіданні — за попередньою реєстрацією за адресою вул. Харківська, 5/1, виставковий центр, оф. 303 (довідки за тел. (066) 07-53-139, (096) 97-36-170).
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top