Вы здесь
Главная > Политика > Сумчани навчилися вимовляти «Хейлунцзян»

Сумчани навчилися вимовляти «Хейлунцзян»

Під час поїздки до міста Харбін КНР голові Сумської облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ зробили китайську пропозицію, від якої він не зміг відмовитися.

Губернатор Сумщини повернувся з Китаю, переповнений оптимізмом. Підкреслює – їздив до КНР не розважатися, а залучати в область інвестиції.

13695027_1716329891950642_879866540_n

Програма візиту сумської делегації була досить насиченою – відвідання 27-го Харбінського міжнародного торговельно-економічного ярмарку, де облаштували і стенд Сумщини; Перша Харбінська конференція з українсько-китайського співробітництва, де Микола Клочко особисто презентував потенціал області; зустрічі з представниками влади, науки й бізнесу.

Восени планується провести презентацію Сумської області в Українському домі в Пекіні за підтримки Посольства України в Китаї. Тоді ж Сумщина підпише Угоду про співпрацю з китайською провінцією Хейлунцзян. До речі, населення у цій «провінції» — майже як в Україні, та й територія приблизно така ж.

13705067_1716329801950651_1204196123_n

«Такий документ дасть можливість ефективно співпрацювати у сфері промисловості, сільського господарства, науки й освіти. Зокрема, представників Китаю цікавить діяльність індустріальних парків. Ми акцентували їх увагу на вже існуючих перспективних інвестиційних проектах області, а саме технопарках «Свема» у Шостці і «Тростянець», — зазначив губернатор.

Звичайно, потенційних інвесторів не може не турбувати той факт, що Сумська область межує з Російською Федерацією. Втім, за словами Миколи Клочка, для китайців важлива «не ідеологія, а гроші». Відтак, якщо бізнесмени КНР зможуть упевнитись, що їх кошти працюють і приносять прибуток, співпраця має всі шанси на успіх.

comments powered by HyperComments
Top