Сумчани навчилися вимовляти «Хейлунцзян»

Під час поїздки до міста Харбін КНР голові Сумської облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ зробили китайську пропозицію, від якої він не зміг відмовитися.

Губернатор Сумщини повернувся з Китаю, переповнений оптимізмом. Підкреслює – їздив до КНР не розважатися, а залучати в область інвестиції.

13695027_1716329891950642_879866540_n

Програма візиту сумської делегації була досить насиченою – відвідання 27-го Харбінського міжнародного торговельно-економічного ярмарку, де облаштували і стенд Сумщини; Перша Харбінська конференція з українсько-китайського співробітництва, де Микола Клочко особисто презентував потенціал області; зустрічі з представниками влади, науки й бізнесу.

Восени планується провести презентацію Сумської області в Українському домі в Пекіні за підтримки Посольства України в Китаї. Тоді ж Сумщина підпише Угоду про співпрацю з китайською провінцією Хейлунцзян. До речі, населення у цій «провінції» — майже як в Україні, та й територія приблизно така ж.

13705067_1716329801950651_1204196123_n

«Такий документ дасть можливість ефективно співпрацювати у сфері промисловості, сільського господарства, науки й освіти. Зокрема, представників Китаю цікавить діяльність індустріальних парків. Ми акцентували їх увагу на вже існуючих перспективних інвестиційних проектах області, а саме технопарках «Свема» у Шостці і «Тростянець», — зазначив губернатор.

Звичайно, потенційних інвесторів не може не турбувати той факт, що Сумська область межує з Російською Федерацією. Втім, за словами Миколи Клочка, для китайців важлива «не ідеологія, а гроші». Відтак, якщо бізнесмени КНР зможуть упевнитись, що їх кошти працюють і приносять прибуток, співпраця має всі шанси на успіх.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top