Сумчани обіцяють перекрити дороги. Якщо мер Сум не виконає обіцянки

Жителі Сум залишилися без медичної допомоги

Жителі міста, які проживають на Добровольній, обурюються бездіяльністю мерії й нарікають на те, що їх фактично залишили без медичної допомоги.

Протягом кількох років сумчани чекають, що в їхньому мікрорайоні міська влада відкриє амбулаторію сімейної медицини. Не раз зустрічалися із представниками міста і доносили до них чи не найбільшу проблему місцевих мешканців. Кожен раз їм обіцяли допомогу, але, на жаль, поки що нічого не було зроблено.

«Три роки ми ведемо розмови за цю нещасну амбулаторію. Тут був і Степан Пак, і кілька разів приїздив Олександр Лисенко. Давали нам обіцянки, що відкриють у нас амбулаторію. Мали це зробити ще в грудні місяці минулого року», — обурюються місцеві мешканці.

Сумчани скаржаться, що їх міська влада покинула і фактично залишила без медичної допомоги. «У нас старий мікрорайон. Тут в основному живуть люди похилого віку, чорнобильці. Є інваліди, атошники, переселенці. А у нас немає жодного дільничного лікаря. Ми мусимо півміста об’їхати, аби потрапити до лікаря в 4-й поліклініці. Дехто з нас вже не в змозі дістатися до цієї лікарні», — йдеться у відеозверненні.

Мешканці Добровольної ставлять очільнику Сум ультиматум: «Якщо мер міста не прийме ніяких заходів, то їх приймем о ми. 11 числа перекриємо вулицю Металургів і хай отсюда їдуть і дивляться по яким ми дорогам їздимо і як ми живем».

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top