Сумчанам пропонують визначити місця для толоки на День довкілля

21 квітня Україна відзначає День довкілля. Принагідно у Сумах ініціює толоку в цей суботній день «Українське об’єднання патріотів». Родзинка у тому, що містянам самим запропоновано визначитись, де слід влаштувати прибирання, і взяти участь разом з укропівцями в толоці.
Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці голова Сумської міської організації УКРОПу Володимир Штейнінгер і закликав в коментарях до допису залишати пропозиції стосовно толоки:
«Друзі, 21 квітня вся Україна відзначає День довкілля. Ми свідомі громадяни, тож розуміємо, що чистота країни розпочинається щонайперше з чистоти в містах і селах. Аби засвідчити свою позицію, ми в УКРОПі вирішили провести екотолоку й прибрати найбільш забруднені місця нашого міста. Які саме? Давайте визначимо разом і разом зробимо місто чистішим! Як відомо, з року в рік багато хто виходить на прибирання в одні й ті самі місця, що в зоні відповідальності комунальних служб. Але у Сумах є чимало закутків, на які не звертають увагу — тож пропонуйте в коментарях, де саме, ви вважаєте, слід влаштувати толоку. І тоді 21 квітня очистимо місто разом!»
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top