Сумчан запрошують в неділю на президентські праймеріз УКРОПу

4 листопада об 11-й годині в Палаці культури СНВО розпочнуться внутрішньопартійні вибори кандидата у Президенти від “Українського об’єднання патріотів”. Це перший випадок в Україні, коли партія визначається зі своїм кандидатом на основі публічних дебатів, як це робиться у багатьох країнах світу.

Цього тижня у центрі та мікрорайонах Сум встановлено намети з інформаційними буклетами щодо проведення праймеріз. Усі бажаючі можуть ознайомитися з програмами кандидатів та перебігом події.

За право стати кандидатом від УКРОПу на виборах Глави держави змагаються народний депутат Олександр Шевченко, заступниця голови Київської міської організації партії Ірина Головатенко та заступниця голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз.

За словами голови Сумської обласної організації “Українськоого об’єднання патріотів” Владислава Лугового, зараз триває всеукраїнський тур-презентація учасників праймеріз, яким охоплено 23 області України. Після цього єдиного кандидата оберуть на всеукраїнському з’їзді на початку грудня.

“Ми в партії УКРОП оголосили про намір провести праймеріз ще у березні цього року. Як і тоді, так і тепер говоримо: ми відкриті до суспільства, провадимо свою політику прозоро. Тож запрошуємо 4 листопада сумчан стати свідками й учасниками якісно нового політичного процесу”, — говорить Владислав Луговий.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top