Сумчан запрошують у суботу на Екотолоку

21 квітня Україна відзначатиме День довкілля. У цей день о 10:00 біля літньої естради в міському парку збираються сумські укропівці, молоді патріоти і всі охочі доєднатися до акції з прибирання берегів Псла від сміття.
«Ми свідомі громадяни, тож розуміємо, що чистота країни розпочинається щонайперше з чистоти в містах і селах. Аби засвідчити свою позицію, ми вирішили провести екотолоку й прибрати береги Псла в межах міського парку відпочинку. Давайте зробимо добру справу разом! Приходьте з рідними, друзями й колегами!», — запрошує голова Сумської міської організації «Українського об’єднання патріотів» Володимир Штейнінгер.
Окрім сумчан, у всеукраїнській Екотолоці візьмуть участь укропівці з різних куточків Сумщини. Зокрема, у Глухові учасники акції збираються на березі Скоропадського озера. У Сумському районі екотолока відбудеться у Верхній Сироватці та у Терешківці. Приєдналися до заходу також в Охтирці, Конотопі, Білопіллі.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top