Сумчан вчили надавати першу допомогу в екстремальних ситуаціях

Цими вихідними молоді патріоти разом з Товариством Червоного Хреста провели майстер-клас з надання першої допомоги при різних екстремальних ситуаціях. Організувала захід на парковці біля одного з торговельних центрів громадська організація «Молоді патріоти», а спеціалісти Червоного Хреста показали — як діяти, коли людина потребує негайної допомоги.


Ідея акції — привернути увагу до того, що далеко не кожна молода людина зараз володіє навичками першої допомоги, — говорить ладіер молодіжного крила УКРОПу Сумщини Валентин Галушко. «У повсякденному житті трапляються різні ситуації, і буває так, що від перехожих залежить життя людини, що негайно потребує допомоги до приїзду карети швидкої допомоги. Але де навчитися надавати першу допомогу? Зараз цьому практично ніде не навчають, — констатує укропівець. — Тож ми запросили фахівців з Товариства Червоного Хреста, зібрали молодь і влаштували цей майстер-клас. Можливо, ці навички комусь врятують життя».

Крім керівництва та активу Сумської міської організації «Українського об’єднання патріотів» у заході взяли участь члени громадської організації «Європейський вибір Сумщини». У планах друзів і партнерів — продовжити традицію безпекових майстер-класів для сумської молоді.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top