Сумчан, незаконно позбавлених субсидій, захистять у суді

В обласному центрі почастішали випадки нарахування людям боргів по сплаті за комунальні послуги «заднім числом». У результаті, містян позбавляють права на субсидії через ніби-то заборгованість минулих років. Актив Сумської міської організації УКРОПу розглянув звернення, які надійшли до партійної приймальні, й під час робочої наради напрацював подальші кроки — як захистити інтереси сумчан.

За словами голови Сумської міської організації УКРОПу Володимира Штейнінгера, партійці боротимуться за справедливість в юридичній площині. «Якщо люди роками справно сплачували за комунальні послуги, а тепер раптом фінансова інспекція виявила, що надавачі компослуг щось наплутали у своїх документах, чому повинні нести за це відповідальність саме споживачі? Тим більше, що згідно нинішньої редакції Положення про нарахування субсидій цю допомогу не надають боржникам за комуналку. Наші юристи дійшли висновку, що це незаконно, і готові доводити це у суді», — говорить укропівець.

Наразі юридичний департамент УКРОПу Сумщини готує позови від імені містян, яких міське управління соцзахисту незаконно позбавило субсидій.

Нагадаємо, раніше Апеляційний суд Сумської області визнав незаконним позбавлення сумчанки похилого віку субсидії. Жінку-інваліда управління соцзахисту Сумської міськради позбавило права на субсидію і намагалося стягнути з неї близько 20 тисяч гривень. Юридичний департамент УКРОПу Сумщини довів у суді незаконність як позбавлення пенсіонерки права на субсидію, так і претензій на відшкодування грошових коштів. Після цього люди, яких під штучними приводами позбавляють субсидій стали масово звертатись по юридичну допомогу до партійної приймальні.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top