Студенти-економісти дізналися про особливості ринку електрокарів

На запрошення Інституту бізнес-технологій СумДУ перед студентами-економістами на практичному семінарі виступив сумський підприємець, заступник голови міської організації УКРОПу та лідер обласного осередку ГО «Молоді патріоти» Валентин Галушко.
Укропівець, який є практикуючим експертом у сфері іноваційного бізнесу, провів для студентів аналіз ринку електрокарів в Україні та світі, розповів про тенденції продажу електромобілів, зупинився на особливостях їх виробництва та оподаткування.

«Ми також обговорили практику укладання міжнародних договорів, оформлення контрактів, діяльність міжнародних аукціонів. Дуже приємно, що студенти такі зацікавлені й активні — більшість часу півторагодинного семінару ми витратили на спілкування в форматі запитань та відповідей. Це означає, що отримані знання молоді люди прагнуть використовувати на практиці», — поділився враженнями Валентин Галушко.За його словами, співпраця з викладачами, науковцями, студентами, які навчаються на спеціальностях «Міжнародна економіка», «Міжнародні економічні відносини» та «Бізнес аналітика» триватиме й надалі.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top