Столичне телебачення більше переймається проблемою сумчан, ніж мерія

Півсотні сумчан ввечері 12 грудня влаштували акцію протесту через відключення газу у будинку по вул. Зеленко, 10. Вже майже тиждень, як у їхній багатоповерхівці без попередження вимкнули газ: у такий спосіб «Сумигаз» намагається змусити мешканців встановити загальнобудинковий лічильник.
Така ж доля чекає на мешканців ще понад 100 будинків, які мають обладнати приладами обліку до кінця року. Про це йдеться у випуску новин ТСН.Ранок за 13 грудня 2017 року на телеканалі 1+1.
Як розповів журналістам заступник голови Сумської обласної організації «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» Олег Шестак, незважаючи на гостроту проблеми відключень газу, місцева влада навіть не намагається допомогти людям відстояти свої права на індивідуальні, а не загальні засоби обліку спожитого газу. Натомість укропівці підготували законопроект, який на рівні цілої держави може розірвати «гордієв вузол» суперечностей. Документ вже схвалив профільний парламентський комітет, черга — за депутатами у сесійній залі.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top