Спокій і тепло: конотопці захищаються від непроханих гостей і холодів залізними дверима

В одному з багатоквартирних будинків по проспекту Червоної калини у Конотопі зусиллями мешканців і депутата-укропівця Віталія Гланца встановлено нові надійні двері в під’їзд замість старих зношених. Коштами на встановлення залізних дверей допоміг депутат, який регулярно опікується мешканцями округу.

“До мене як до депутата Конотопської міськради звернулися жителі восьмого будинку по проспекту Червоної калини. Люди нарікали, що старі двері прийшли в негідність, до під’їзду постійно заходили сторонні люди, створювали своєю присутністю незручності квартирантам. До того ж, зношені двері — поганий захисник від зимових холодів”, — розповідає депутат.

Віталій Гланц зауважує, що мешканці квартир під’їзду взяли справу в свої руки й вирішили зібрати гроші на встановлення дверей. “Звичайно, я не лишився осторонь, тим більше, зважаючи на самоорганізацію людей, таке трапляється не часто. Це приклад і для інших конотопців — добру ініціативу ми в УКРОПі завжди підтримаємо!”, — коментує депутат.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top