«Смішні гроші» від УКРОПу

Цікаве дозвілля для літніх сумчан, членів організації «Клуб сумських Дітей війни», уже не один рік облаштовують у Сумській організації політичної партії Українське обєднання патріотів. Початок цьогорічної весни для пенсіонерів ознаменувався походом до театру разом з укропівцями.

«Смішні гроші» – так називається п’єса Р. Куні, яка 2 години розважала літніх сумчан. Це гостросюжетна комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми та, як говорить сама назва, великими грішми.

На запрошення укропівців театр відвідали 120 сумчан поважного віку. Ганрієта Дригола, голова спілки, яка все життя пропрацювала вчителем, ділиться враженням:

«Я неодноразово читала цю комедію, а от театральний показ відвідала вперше. Враження і емоції – незабутні! Вкотре переконалася, що «Смішні гроші» – комедія з дуже глибоким змістом.  Це іронічний і одночасно веселий погляд на людину з її слабостями, надіями та бажанням бути щасливим».

Олександра Лютикова теж побувала у театрі. Говорить, з нетерпінням чекала цього дня:

«Нарешті це здійснилося – велика наша родина дітей війни відвідала театр. Ми дуже любимо такі походи, адже це і нові емоції, і гарний настрій, і чудова нагода поспілкуватися перед показом та після. Шкода, що ми, пенсіонери, не можемо ходити до театру за власні кошті, бо квитки дорогі, а пенсії мізерні. Дуже дякуємо партії «УКРОП», що періодично влаштовують нам дозвілля саме в театрі».

Комедійний спектакль літні сумчани відвідали під керівництвом Владислава Лугового, голови Сумської обласної організації УКРОПу:

«Щирі посмішки – це найкраща вдячність! Що може бути приємнішим понад ста посмішок пенсіонерів, які у своєму житті, нажаль, звикли бачити тільки проблеми, звикли жалітися, бідкатися, але не бачити підтримки, допомоги? Ми в силу своїх можливостей облаштовуємо дозвілля для літніх людей: це і походи до театру, як цього разу, і різноманітні концерти з нагоди свят, і екскурсії до інших міст, а інколи – і областей. Сумські діти війни знають і вірять, що наша партія не залишить їх без уваги, бо свої слова ми підтверджуємо діями та вчинками».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top