На Сумщині скоротять лікарняні ліжка?

ліжковий фонд

Ліжковий фонд області може зазнати скорочення. Це питання наразі «зависло у повітрі». На засіданні постійної комісії облради думки депутатів розділилися. Певно, розуміючи, що такий непопулярний крок може призвести до значного соціального напруження та й, зрештою, часткової втрати електоральних симпатій, депутати, зокрема від «Батьківщини» та «Свободи» виступили проти оптимізації ліжкового фонду.

Зрештою, питання вирішили відкласти до наступного разу, а тим часом вивчити думку людей у районах.

Між тим, на переконання начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія БУТЕНКА, скорочення однієї тисячі ліжко-місць – безболісний крок, який не позначиться на якості лікування людей.

Оптимізацію, вважає Сергій Бутенко, можна провести за рахунок психіатричних і акушерських ліжок. Нині Сумщина має чи не найбільшу кількість психіатричних ліжок в Україні, аж чотири психіатричних лікарні.

Щодо акушерських — у районах, за його словами, почасти бувають одні пологи на тиждень, тож у такій ситуації лікарі просто втрачають навички. Наразі планується залишити акушерські стаціонари у Сумах, Ромнах, Охтирці, Конотопі та Шостці.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top