Скейт-парк у Кролевці з’явиться раніше, ніж у Сумах?

Цього року Кролевецька міськрада планує закупити елементи майбутнього скейт-парку, а наступного — здійснити монтажні роботи на центральному міському стадіоні. Необхідні для цього кошти (200 тис грн) виділила місту Сумська обласна рада з ініціативи фракції УКРОПу.

“Під час нещодавньої наради у Кролевці разом з мером Олександром Бобровицьким та його командою ми обговорили плани кролевчан на майбутній рік, і вирішили допомогти в реалізації цього молодіжного проекту — будівництва скейт-парку. А для цього переконали колег по обласній раді в доцільності виділення коштів”, — коментує прийняте депутатами рішення голова Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів”, член бюджетної комісії ради Владислав Луговий.

Зі свого боку, мер-укропівець подякував однопартійцям за небайдужість до життя кролевецької громади: “Наша співпраця як з обласним осередком партії, так і з народними депутатами від УКРОПу підсилює наші можливості у Кролевці — робити місто комфортним для життя і дозвілля”.

В Кролевецькій міськраді додають, що монтаж та облаштування скейт-парку розміром 12,5х25 м на центральному міському стадіоні Кролевця 2019 року буде здійснено за рахунок коштів місцевого бюджету.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top