Шосткинські укропівці зустрічають Новий рік поповненням партійних лав

Напередодні новорічного свята рада Шосткинської міської організації “Українського об’єднання патріотів” провела підсумкове річне засідання, в ході якого партійці відзначили успіхи, намітили плани на майбутнє, вручили партквитки новим членам УКРОПу.

За словами голови партійного осередку Шостки Володимира Муляра, головний підсумок року для місцевих укропівців — зростання партійної організації, що в майбутньому гарантує високі електоральні результати на виборах різних рівнів.

“Щомісяця до нашої команди долучалися нові й нові партійці. Люди розділяють наші цінності, і це найважливіше. Я певен, що успіх країни — в руках патріотів, готових щодня жити і працювати на благо України. У Шостці таких людей стає все більше, і я дивлюся в новий рік з оптимізмом”, — каже Володимир Муляр.

Разом з колегами він окремо привітав партійців, у родинах яких є дітлахи. За давньою традицією, вони отримали передноворічні солодкі подарунки для малечі.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top