На Сумщині аграрії шукатимуть шляхи виходу з кризи

5 липня у Сумах відбудеться Форум аграріїв Сумщини.

Всіх, хто цікавиться перспективами розвитку агропромислового комплексу в області та кому не байдуже майбутнє українського села, організатори запрошують 5 липня до Будинку культури «Хімік» (вулиця Миру, 28). Початок заходу – о 10-й годині.

Основна ідея Форуму у гаслі: «Країну виведе з руїн Господар, Фермер, Селянин!» Учасники дискусії обговорять ситуацію, яка склалася на сьогодні в АПК Сумщини та України в цілому із представниками галузевих професійних спілок, громадських об’єднань, сільських територіальних громад, депутатів місцевих рад та керівників сільгосппідприємств.

Серед запрошених на захід – керівництво області, народні депутати України та депутати Сумської обласної ради, керівники агроформувань, районних осередків Асоціації фермерів Сумщини та інших галузевих асоціацій, голова обласної Спілки ветеранів АТО, голови місцевих осередків та члени обласної організації Аграрної партії України, підприємці, науковці, екологи.

О 10-й годині відбудеться прес-конференція: «Програма уряду – знищення АПК та розпродаж землі». Наскільки восени зростуть ціни на продукти харчування через посилення податкового тиску на виробників? Яким буде курс долара, якщо обвал в АПК продовжиться? Чому восени можна очікувати чергового загострення політичної кризи та коли можуть відбутись позачергові вибори в парламент?

На ці та інші теми з журналістами говоритимуть відомий політик та економіст, перший в Україні доктор наук у галузі стратегічного менеджменту, голова Аграрної партії України Віталій СКОЦИК та керівник обласної організації АПУ, відомий на Сумщині аграрій Сергій КАРПЕНКО.

Під час пленарної частини Форуму заплановані виступи Віталія Скоцика, а також голови Сумської облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА, голови Сумської облради Семена САЛАТЕНКА, голови «Аграрного союзу України» в області Олексія КАРТАВОГО, керівника Асоціації фермерів Сумщини Михайла МОХІТЬКА.

Поділяться своїм досвідом з присутніми директор ТОВ «Завод Кобзаренка» Анатолій КОБЗАРЕНКО, ректор Сумського національного аграрного університету Володимир ЛАДИКА, чільниця першої об’єднаної на Сумщині Березівської громади у Глухівському районі Надія АРТЕМЕНКО та директор Глухівського інституту луб’яних культур НААНУ Ігор МАРИНЧЕНКО.

Після серйозної фахової розмови та напрацювання спільних дій на аграріїв чекає концертна програма за участі кращих артистів та художніх колективів Сумщини.

Віталій Скоцик цього ж дня відвідає село Голубівку Лебединського району, аби ознайомитись із діяльністю  та зустрітися із працівниками сільськогосподарського ТОВ імені Шевченка.

 

На фото: Віталій Скоцик та Сергій Карпенко

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top