Школа — загроза школярам?

Із пліснявою та грибком по сусідству. В таких умовах у Глухові змушують навчатися п’ятикласників.

Про це батьки маленьких школярів із глухівської школи №3 заявили в мережі Facebook. Вониопублікували звернення до адміністрації школи та місцевої влади, в якому вимагають надати їхнім дітям придатний для навчання клас, бо той в якому хочуть змусити вчитися їхніх дітей не те, що негодиться для освітнього процесу, а взагалі становить загрозу для здоров’я школярів.

Школа - загроза школярам?

За словами одного з батьків стіни приміщення від стелі до підлоги уражені грибком та пліснявою.

«Приміщення знаходиться на першому поверсі у незадовільному стані, – пише Євген Скрипник. — На стінах грибок. Стіни мокрі, вологі, відчувається запах грибка. На стіні, яка була повністю в грибку, зняли штукатурку, але виявилося, що навіть цегла мокра, волога і зі слідами грибка. Під приміщенням знаходиться вхід до підвалу та мокре з грибком підвальне приміщення для зберігання овочів. Як стверджує директор школи там стояла вода. Глибиною 50 см! Навчальний клас знаходиться у напівпідвальному приміщенні, насип грунту доходить майже до вікон».

Школа - загроза школярам?

При цьому батьки нагадують посадовцям, що грибок у дорослої людини, а у малечі й поготів, може спровокувати мігрені, алергічні захворювання,бронхіальну астму,ХОЗЛ,грибкові захворювання шкіри і навіть онкозахворювання. Дітей же хочуть змісити навчатись в таких умовах7 років (з 5-го по 12 –й клас).

Школа - загроза школярам?

За словами Євгена Скрипника, батьки вже скинулися по 500 гривень на ремонт класу. Проте, вони впевнені, що це не допоможе, бо«грибок навіть після ремонту нікуди не зникне! І діти будуть дихати спорами грибків!»

Школа - загроза школярам?

Директор школи Едуард Маринченко говорить: «Претензії батьків щодо непридатності класу для навчання наразі передчасні та безпідставні. В даний момент в приміщенні проводяться ремонтні роботи. Адміністрація школи робить все необхідне, аби підготувати клас для майбутнього навчального року».

13441667_1137535822970407_929577334_o

Щодо до грибку, то за словами директор закладу, це — на даний момент-   не підтверджено.Якщо ж за результатами лабораторних досліджень, що в найближчий час будуть проведені Глухівською санепідемстанцією,  наявність спор грибка буде підтверджено, то адміністрація школи переведе учнів для навчання в іншому кабінеті.

…Оскільки адміністрація школи одразу відмовилася надавати учням інший клас, то деякі батьки вже почали переводити дітей до інших шкіл, зазначає Євген Скрипник.

comments powered by HyperComments
Top