Школа — загроза школярам?

Із пліснявою та грибком по сусідству. В таких умовах у Глухові змушують навчатися п’ятикласників.

Про це батьки маленьких школярів із глухівської школи №3 заявили в мережі Facebook. Вониопублікували звернення до адміністрації школи та місцевої влади, в якому вимагають надати їхнім дітям придатний для навчання клас, бо той в якому хочуть змусити вчитися їхніх дітей не те, що негодиться для освітнього процесу, а взагалі становить загрозу для здоров’я школярів.

Школа - загроза школярам?

За словами одного з батьків стіни приміщення від стелі до підлоги уражені грибком та пліснявою.

«Приміщення знаходиться на першому поверсі у незадовільному стані, – пише Євген Скрипник. — На стінах грибок. Стіни мокрі, вологі, відчувається запах грибка. На стіні, яка була повністю в грибку, зняли штукатурку, але виявилося, що навіть цегла мокра, волога і зі слідами грибка. Під приміщенням знаходиться вхід до підвалу та мокре з грибком підвальне приміщення для зберігання овочів. Як стверджує директор школи там стояла вода. Глибиною 50 см! Навчальний клас знаходиться у напівпідвальному приміщенні, насип грунту доходить майже до вікон».

Школа - загроза школярам?

При цьому батьки нагадують посадовцям, що грибок у дорослої людини, а у малечі й поготів, може спровокувати мігрені, алергічні захворювання,бронхіальну астму,ХОЗЛ,грибкові захворювання шкіри і навіть онкозахворювання. Дітей же хочуть змісити навчатись в таких умовах7 років (з 5-го по 12 –й клас).

Школа - загроза школярам?

За словами Євгена Скрипника, батьки вже скинулися по 500 гривень на ремонт класу. Проте, вони впевнені, що це не допоможе, бо«грибок навіть після ремонту нікуди не зникне! І діти будуть дихати спорами грибків!»

Школа - загроза школярам?

Директор школи Едуард Маринченко говорить: «Претензії батьків щодо непридатності класу для навчання наразі передчасні та безпідставні. В даний момент в приміщенні проводяться ремонтні роботи. Адміністрація школи робить все необхідне, аби підготувати клас для майбутнього навчального року».

13441667_1137535822970407_929577334_o

Щодо до грибку, то за словами директор закладу, це — на даний момент-   не підтверджено.Якщо ж за результатами лабораторних досліджень, що в найближчий час будуть проведені Глухівською санепідемстанцією,  наявність спор грибка буде підтверджено, то адміністрація школи переведе учнів для навчання в іншому кабінеті.

…Оскільки адміністрація школи одразу відмовилася надавати учням інший клас, то деякі батьки вже почали переводити дітей до інших шкіл, зазначає Євген Скрипник.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top