Щоб замінити люк, роменська влада чекає трагічного випадку?

До приймальні Роменської районної організації УКРОПу звернулася жителька міста, яка обурена бездіяльністю місцевої влади у комунальній сфері міста. Жінка говорить, що кожного дня вже другий рік поспіль проходить повз зламаний люк по вул. Гетьмана Мазепи. Цією дорогою щоранку батьки ведуть сотні дітлахів до дитячих садочків №9 і №10.
«Я теж іду з донькою до дитсадка і щоразу пильную, щоб вона туди не наближалася. Адже там така дірка, що дворічна дитина запросто може туди впасти! У минулому році на цьому відрізку вулиці проводився капітальний ремонт дороги. На роботах неодноразово бачила місцевих чиновників. Тому не розумію, як вони самі туди не попадали?» – обурюється роменчанка Наталія.
Тему аварійного люка поблизу дошкільних закладів мешканці Ромен неодноразово піднімали і на сторінках Фейсбуку. Зокрема, один з громадських активістів торік обіцяв, що він в ролі Святого Миколая виконає «бажання» матусь і звернеться до мера міста Сергія Салатуна, щоб вирішити цю проблему.
«Але, мабуть, діалог так не відбувся, бо результатів нуль. А матусі й далі щодня пильнують своїх дітей, проходячи цей відрізок дороги.  Мене, як жительку міста, обурює бездіяльність нашої влади і її байдужість до комфорту і безпеки життя роменчан. Отримуючи заробітні плати, які, до речі, їм оплачуємо ми – прості люди, вони не виконують своїх прямих обов’язків. Щоб замінити люк, наші чиновники чекають трагічного випадку?» — говорить жінка.
Роменські укропівці запевняють: вони вимагають від влади звернути увагу на цю локальну, але важливу проблему. Наразі готується офіційне звернення до мерії з цього питання.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top